Jak urządzić wynajmowany pokój?

Nie tak dawno temu wprowadziłem się do wynajętego pokoju w 3-pokojowym mieszkaniu. Pokój był umeblowany w łóżko i biurko, ale to wszystko. Ponieważ przeprowadzałam się z domu, w którym byłam tylko ja i mój mąż do mieszkania z 3 innymi współlokatorami, chciałam sprawić, by pokój poczuł się jak w domu.

 

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam było pomalowanie ścian na biało. To dało mi szansę na użycie dowolnego schematu kolorystycznego, ponieważ biały jest neutralnym kolorem, który będzie dobrze współgrał z czymkolwiek. Kupiłam też mały dywanik na podłogę. Zakotwiczy on przestrzeń i sprawi, że będzie wygodniej chodzić po niej boso (lub spać na niej).

 

Po tym jak te dwie rzeczy zostały zrobione, poszedłem na Amazon i kupiłem kilka pościeli i poduszek. Te są bardzo ważne, ponieważ pomagają ci zrobić twoje łóżko każdego dnia – a jeśli jesteś taki jak ja, zrobienie twojego łóżka każdego dnia jest ważne!

 

Gdy łóżko zostało zrobione, poszedłem na zakupy do Ikei, gdzie wybrałem nowe meble pasujące do mojego stylu. To było ważne dostawać rzeczy które mogli łatwo ruszać się wokoło jeżeli mój współlokatorzy decydowali zmieniać układ mieszkanie opóźnionego w dół linii. Więcej na: domzobrazka.pl