Co można stworzyć przy pomocy drukarki?

Skromna drukarka może być używana do tworzenia różnych przedmiotów, od kart, przez wizytówki, po kalendarze. Jest nawet używana do tworzenia wydruków artystycznych i niestandardowych naklejek. Możliwości są ograniczone tylko przez wyobraźnię i rodzaje papieru, które masz do dyspozycji – na przykład, nie ma powodu, dlaczego nie można użyć kartonu do wydrukowania gry planszowej, lub błyszczący papier do wizytówek, które naprawdę robią wrażenie.

Szybkie wyszukiwanie w Google pokaże Ci możliwości, ale oto kilka pomysłów, które pozwolą Ci zacząć:

-Niektóre drukarki mają możliwość drukowania na przezroczystych arkuszach. Zrób zestaw spersonalizowanych podstawek lub podkładek, drukując na przezroczystych arkuszach za pomocą drukarki laserowej (drukarki laserowe nie używają tonera, co sprawia, że ich tusz jest lżejszy, a także zapobiega krwawieniu przez cienki papier), a następnie wycinając kształty za pomocą noża.

-Wydrukuj na kolorowym kartonie (lub innym cięższym materiale), aby uzyskać bardziej wyraziste karty do gry niż te, które znajdziesz w sklepie. Możesz wydrukować .dwie talie obok siebie dla dwóch graczy i przeciąć je na pół za pomocą noża, lub wydrukować jedną talię i przeciąć ją na pojedyncze karty po zakończeniu drukowania. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://printure.pl/