Jak się ubrać na plażę?

Jedną z moich ulubionych rzeczy w chodzeniu na plażę jest możliwość założenia stroju kąpielowego. Jasne, fajnie jest poczuć bryzę oceanu we włosach i pójść popływać, ale to, co naprawdę kocham, to wolność odczuwania komfortu we własnej skórze.

 

Kiedy jesteś na plaży, będziesz spędzać dużo czasu w swoim stroju kąpielowym. Ważne jest, aby wybrać coś, co sprawi, że będziesz się tak czuć – coś, co sprawi, że Twoje ciało będzie wyglądać dobrze i wygodnie.

 

Noszenie czegoś, co jest za małe może sprawić, że poczujesz się niekomfortowo, nie wspominając o tym, że inni ludzie będą czuć się niekomfortowo wokół Ciebie. Jeśli Twój strój jest zbyt ciasny lub zbyt krótki, może zostać uznany za nieodpowiedni. Upewnij się, że strój jest wystarczająco luźny, aby nie pokazywał niczego, czego nie chcesz, aby inni widzieli i aby nie zsunął się przypadkowo podczas zabawy w wodzie.

 

Jeśli są jakieś części ciała, których nie lubisz, staraj się unikać noszenia stroju, który zwraca na nie uwagę. Wybierz coś luźnego i lekkiego zamiast ciasnego i dopasowanego, jeśli chcesz przyciągnąć mniej uwagi innych. Jeśli chcesz, aby oczy wszystkich były zwrócone na ciebie, wybierz strój o odważnych kolorach lub ciekawym wzorze, zamiast skupiać się na tym, ile skóry jesteś skłonna odsłonić.