Modne stylizacje na sylwestrową noc

Sylwester to czas na założenie najlepszego stroju i huczne rozpoczęcie nowego roku. Twój strój powinien być stylowy i sprawiać, że czujesz się dobrze, ale musi być również wystarczająco wygodny, abyś mogła cieszyć się wieczorem i zachować ciepło. Nie chcesz przecież marznąć całą noc z powodu świetnie wyglądającej, ale niepraktycznej sukienki lub kurtki. Oto kilka stylowych wyglądów, które są praktyczne na Sylwestra:

 

-Buty: Kobiety powinny nosić buty ze swoimi strojami; będą utrzymywać ciepło, a jednocześnie wyglądać stylowo. Spróbuj kozaków do kolan lub over-the-knee; oba będą wyglądać świetnie z sukienkami i spódnicami, i albo można nosić ze spodniami, jeśli chcesz bardziej swobodny wygląd. Spróbuj też butów wykonanych z zamszu lub skóry – są teraz modne i ciepłe.

 

-Płaszcze: Dla mężczyzn, płaszcz powinien sięgać co najmniej do kolan, w przeciwnym razie będziesz marznąć przez całą noc! Powinien mieć również wiele kieszeni, abyś mógł w nich trzymać ciepłe ręce, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do telefonu lub portfela. Wypróbuj długą marynarkę ze spodniami sukienkowymi lub spodniami typu slacks; będzie wyglądać świetnie, a jednocześnie zapewni Ci ciepło.

Więcej na joysy.pl