Modowe pomysły na jeansy z wysokim stanem

Dżinsy z wysokim stanem mają teraz ponownie swoje pięć minut, więc jeśli nie masz jeszcze swojej pary – koniecznie zaopatrz się. Jeansy z wysokim stanem nie tylko wyglądają modnie, ale też mają pewne oczywiste zalety — przede wszystkim chodzi o to, że pomagają zmniejszyć wybrzuszenia w pasie, ponieważ leżą wyżej na tułowiu niż dżinsy z niskim stanem.

Jeansy z wysokim stanem – co należy o nich wiedzieć?

Owszem już kiedyś jeansy z wysokim stanem cieszyły się wielkim zainteresowaniem, ale są inne od tych, które można znaleźć w takich sklepach jak Butik LaLaLa. Dzisiejsze dżinsy są dużo bardziej elastyczne niż niegdysiejsze, co sprawi, że Twoje spodnie z wysokim stanem będą o wiele wygodniejsze niż te noszone namiętnie w latach 80-tych. Tylko, jeśli chcesz uzyskać taki efekt – koniecznie upewnij się, że jeansy z wysokim stanem, które chcesz kupić mają co najmniej 2% spandexu. To pomoże Co zapewnić maksymalny komfort.

Jeśli jesteś ciekawa tego, jak będziesz wyglądać w spodniach z wysokim stanem, ale nie jesteś jeszcze gotowa, aby zaryzykować i je kupić – rozważ poeksperymentowanie ze średnim stanem, co pomoże Ci uzyskać modny wygląd, który pozostanie ponadczasowy, a będzie niejako wstępem do tego, że w przyszłości założysz jeansy z wysokim stanem, w których będziesz czuć się pewnie i dobrze.

Jak modnie stylizować jeansy z wysokim stanem?

Nie czuj się w jakikolwiek sposób ograniczona, zakładając na siebie jeansy z wysokim stanem. Baw się różnymi technikami stylizacji, co pomoże Ci koniec końców stworzyć spersonalizowany wygląd, który podkreśli styl dżinsów, a przede wszystkim Twój unikalny gust. Poniżej kilka gotowych inspiracji, jeśli w tym momencie jeszcze brakuje Ci konkretnego pomysłu.

Jak stylizować jeansy z wysokim stanem w kolorze czarnym?

  • Postaw na outfit monochromatyczny z czarnym topem i butami w tym samym kolorze.
  • Czarny wygląd od stóp do głów będzie wyglądał elegancko i szykownie.
  • Ubierz się tak do pracy – całość dopełniając skórzaną ramoneską.

Jak wystylizować dżinsy z wysokim stanem na spontaniczny wypad na wakacje?

  • Stylizuj swoje jeansy z wysokim stanem w takiej sytuacji z pomocą klasycznej koszulki w połączeniu z trampkami – to może Ci zapewnić wygodę przez cały dzień.
  • Nie zapomnij o fajnych dodatkach typu okulary przeciwsłoneczne, czy torebka w stylu boho.

Jak zaplanować outfit z lekko spranymi jeansami z wysokim stanem?

  • Takie jeansy z wysokim stanem są bardzo modne – cokolwiek do nich założysz będziesz świetnie wyglądać.
  • Upewnij się jednak, że są tylko sprane – poza tym wyglądają schludnie i ponadczasowo, a każda stylizacja z nimi w roli głównej na pewno się uda.

Pamiętaj, że dżins jest bardzo osobisty i wysoce zindywidualizowany – idealne jeansy z wysokim stanem powinny pozwolić Ci poczuć się niesamowicie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć rozważając jeansy z wysokim stanem do swojej garderoby?

Najważniejsze jest odpowiednie dopasowane! Poza samą długością – najważniejsze jest to, by w obszarze stanu właściwie przylegały. Nie mogą być za ciasne, bo to zwyczajnie sprawi, że nie będziesz w stanie swobodnie oddychać, czy się poruszać. Nie mogą też być zbyt luźne – bo to po prostu nie wygląda dobrze i na taki efekt nie powinna sobie pozwolić żadna fashionistka.

Pamiętaj też, że jeansy z wysokim stanem mogą być w różnych krojach. Fakt faktem – te dopasowane, rurki są najbardziej popularne. Jednak jeśli czujesz, że rurki to nie do końca styl dla Ciebie, popatrz też na boyfriendy, proste, mummy jeansy czy nawet rozszerzane. Każda z tych wersji jest dzisiaj modna, jeśli tylko dobrze się w nich czujesz – jesteś w stanie zadać szyku. Sęk w tym, by wiedzieć jak to ostatecznie wystylizować, ale jak już wcześniej wspominaliśmy – nie ma prawie w ogóle ograniczeń w tej kwestii, także nie musisz się o to martwić.