Piła akumulatorowa

Narzędzia akumulatorowe mają wiele zalet. Dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania kabla zasilającego i zasilania sieciowego, narzędzia akumulatorowe zapewniają większą elastyczność i swobodę podczas pracy na budowie. Eliminuje to również przewód jako potencjalne zagrożenie potknięciem lub zaczepieniem, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika i osób znajdujących się w jego otoczeniu. W porównaniu z urządzeniem zasilanym benzyną, odpowiednik narzędzia akumulatorowego jest cichszy, mniej zanieczyszcza środowisko, ma niższe wibracje i eliminuje konieczność transportu i obchodzenia się z łatwopalnym paliwem.

Produkty zasilane prądem sieciowym i benzyną są tradycyjnie postrzegane jako jedyna opcja, gdy do wykonania zadania potrzebne jest narzędzie o większej mocy. Jednak postęp w technologii akumulatorów i silników oznacza, że dostępne są bezprzewodowe alternatywy, które mogą dorównać im wydajnością.

Jaką firmę wybrać?

Oznacza to, że dla każdego, kto już posiada narzędzia i akumulatory Makita, inwestycja potrzebna do nabycia nowego narzędzia jest zredukowana. Aby to jeszcze bardziej ułatwić, piła akumulatorowa i inne narzędzia tego producenta zostały zaprojektowane do bezproblemowej pracy z akumulatorami o różnej pojemności i poziomie naładowania. Na przykład akumulator 3Ah i 4Ah wytworzą wymaganą moc 36V, a gdy rozładuje się akumulator o mniejszej pojemności, narzędzie zatrzyma się. To samo dotyczy akumulatorów o różnym poziomie naładowania.

Dlaczego piła akumulatorowa?

Piła akumulatorowa to idealne narzędzie do każdego projektu wymagającego cięcia w arkuszach drewna, oferujące imponującą głębokość cięcia 45 mm pod kątem 90° i 32 mm pod kątem 45°, a jednocześnie zapewniające dodatkową wygodę pracy bezprzewodowej. Beznarzędziowa regulacja głębokości i kąta cięcia umożliwia szybkie i łatwe ustawienie, a port pyłu pomaga utrzymać czystą linię cięcia i umożliwia pracę w środowisku wolnym od pyłu po podłączeniu do odkurzacza. Dostarczany w zestawie brzeszczot o cienkim rzazie 150 mm z 18 zębami z węglików spiekanych zapewnia doskonałą wydajność i jakość cięcia.